Villa Klaas is onze zeer luxueuze vakantievilla in Rijs, gelegen op een steenworp afstand van het Rijsterbos en op loopafstand van het IJsselmeer. Het huis is speciaal bedoeld voor gezinnen die met meerdere generaties bij elkaar willen verblijven, maar het is ook perfect voor een ontspannen vakantie of een weekendje weg met vrienden. Het is een ideale uitvalsbasis voor sport, natuur, wandelen, fietsen en culinair genot.
In de zeer ruime woonkamer vind je een heerlijke zitbank en een grote eettafel waar de hele groep aan kan zitten. Op dezelfde verdieping kunnen kookliefhebbers volop genieten van de zeer goed uitgeruste keuken. Hier vind je een meterslang aanrecht, grote inductiekookplaten, twee koelkasten met vriesvak en twee ovens. Keukenhulpjes kunnen aan de bar plaatsnemen.
Voor de kleintjes is er een aparte speelkamer met een zithoek met eigen tv en een zeer goed uitgeruste speelhoek met veel speelgoed, spelletjes en puzzels. Het huis heeft een open karakter en is op split-level ingedeeld, wat betekent dat de verschillende leefruimtes met elkaar in verbinding staan. De schuifdeur naar de speelkamer kan, indien gewenst, worden gesloten.
De villa heeft zes tweepersoonsslaapkamers, gelegen op de begane grond. De grootste kamer heeft een en-suite indeling en een zeer ruime badkamer met een inloopdouche. Twee slaapkamers hebben ook hun eigen compacte badkamers, terwijl de gezinsvleugel toegang heeft tot een zeer grote badkamer met een inloopdouche en een vrijstaand bad. Deze vleugel beschikt over een zeer ruime slaapkamer en twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden.
In de grotere slaapkamers is er voldoende ruimte om een kinderbedje bij te plaatsen.
Kinderbedjes en kinderstoelen zijn beschikbaar.
Er is een beschutte tuin met heerlijke loungebanken en een barbecue.
Het huis is van alle gemakken voorzien: in de keuken zijn altijd schone theedoeken, vaatwastabletten, afwasmiddel, zout, peper en olijfolie aanwezig. Er zijn reservevuilniszakken voor afval en u vindt altijd voldoende koffiefilters voor het koffiezetapparaat. Ook zijn er papieren handdoekjes aanwezig. De toiletten zijn voorzien van voldoende toiletpapier, zeep en handdoeken.
De bedden in de slaapkamers zijn opgemaakt en elke gast ontvangt een set handdoeken.
Kortom, of u nu in luxe wilt ontspannen of op avontuur wilt gaan in de prachtige Friese natuur, onze villa in Rijs heeft alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie. Kom en ervaar de schoonheid van Friesland in stijl!